KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13141183

nr 1314 1183

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Samtal". Olja på duk, 33x25cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 23 mars 2020
kl 19:20:25

19/3 09:38:25 1      Vinnande bud

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson